شرایط مورد نیاز برای نمایندگان فروش:

هدف اصلی MUHU، واگذاری محصولات خود به نمایندگان فروشی است که از هر لحاظ واجد شرایط بوده و بدنبال همکاری بلند مدت با حاشیه سود دوطرفه باشند. نماینگان واجد شرایط میتوانند با اخذ نمایندگی انحصاری، محصولات را با شرایط ویژه و رقابتی ترین قیمت دریافت نمایند.
MUHU افتخار دارد که محصولاتی با بالاترین درجه استاندارد را در اختیار نمایندگان مجاز خود قرار میدهد. ما بدنبال افرادی هستیم که از هر لحاظ صلاحیت داشته باشند و تمام توانایی خود را برای گسترش و ترویج محصولات بکار گیرند.
نمایندگان فروش واجد شرایط درکشورخود باید داری دفتر شخصی، پشتیبانی فنی و تیم حرفه ای برای خدمات رساندن به مشتریان خود به ازای محصول فروخته شده باشند. همچنین نمایندگان باید به موارد توافق نامه دوطرفه سهمیه فروش پایبند بوده و MUHU نیز حقوق تنظیم سهمیه فروش سالانه را بر طبق تقاضای بازار به نمایندگان اختصاص میدهد.
MUHU بمنظور شناخت بازار های محلی با نمایندگان در یک دوره 6 ماهه کار خواهد کرد، بدین ترتیب هر دو طرف ضمن شناخت یکدیگر زمینه اعتماد را فراهم کرده و MUHU موفق به ارزیابی پتانسیل فروش محصولات خود در بازارهای محلی خواهد شد. پس از اینکه نمایندگان فروش پس از گذراندن این دوره گزینش شدند طی یک قرارداد بعنوان نماینده رسمی شرکت شروع به فعالیت خواهند کرد و سالانه نسبت به مندرجات قرارداد ارزابی خواهند شد.نمایندگان محترم باید در حفظ شرایط قرارداد کوشا باشند در غیر اینصورت شرکت نسبت به فسخ قرارداد اقدام خواهد کرد.
اگر علاقمند به همکاری با ما هستید لطفا فرم نمایندگی ما را پر کرده و به آدرس ما ایمیل کنید export@muhuchem.com و یا از طریق فکس 86-10-69687750 ارسال کنید. فرم شما توسط تیم متخصص MUHU بررسی و در صورت واجد شرایط بودن در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته خواهد شد.