واحد تولید چند منظوره برای فوق روان کننده پلی کربوکسیلات
ایده ال برای سازندگان مخلوط بتن آماده

بررسی اجمالی:
پس از سالها تلاش مستمر و نوآوری در تجهیزات قدیمی، مهندسین MUHU به ساخت واحد تولیدی یکپارچه با قابلیت حمل دست یافته اند. این سیستم جدید با تولید بدون حرارت، کنترل اتوماتیک، فاقد انتشار و تخلیه زباله و حفاظت از محیط زیست توانست براحتی در صنعت چین جای خود را باز کند.
طراحی دستگاه به گونه ای است که هم برای بچینگ هم بلندینگ و هم برای تولید کنندگان مخلوط بتن آماده کارایی دارد.
دستگاه برای تولید کاهش دهنده آب نوع PC-F (فوق روان کننده پلی کربوکسیلات) و هم برای اسلامپ بالای نوع
PC-G (فوق روان کننده پلی کربوکسیلات) در دمای محیطی استفاده میشود.
بعلاوه میتوان از آن برای ترکیب، افزودنیهای کندگیر بر پایه پلی کربوکسیلات استفاده شده در مخلوط بتن آماده استفاده کرد.
کل فرایند تولید برای حصول اطمینال از کیفیت ثابت محصول بصورت تمام اتوماتیک انجام میشود.

امکانات:
حذف سکوی سنتی:
امکان تغذیه از کف سبب کاهش محیط مورد نیاز ( 5 متر برای ارتفاع محیط کار) میشود، درنتیجه بهره وری و ایمنی افزایش میابد.
ویژگی چند تکه ای و قابلیت جابجایی اجزا:
نصب و جداکردن این قطعات خیلی ساده و سریع است بطوری که براحتی در هر مکانی قابل نصب میباشند. این ویژگی تاثیر زیادی در قیمت کالا دارد.
کنترل اتوماتیک و تولید هوشمند:
طراحی این سیستم بر اساس کنترل با یک دکمه، تولید هوشمند بوسیله سیگنالهای بازخورد کنترل اتوماتیک و نظارت کامل بر روند تولید است. همچنین سیستم میتواند بطور خودکار زمان اختلاط و سرعت اضافه کردن مواد را بر اساس درجه حرارت واکنشهای شیمیایی تنظیم کند، بنابراین کیفیت محصول نهایی تضمین شده است.
جبران اتوماتیک درجه حرارت:
بمنظور حل شدن آسان مونومرها و ایجاد واکنشهای شیمیایی پایدار در فصل زمستان یا در دمای پایین محیطی، مهندسین MUHU اقدام به تولید این ویژگی خاص کرده اند.
دوره عملیات کوتاه تر، راندمان بالاتر:
پس از مسیر پلیمریزاسیون، برای واکنش شیمیایی اپتیمایز، زمان واکنش تا 2 ساعت کاهش میابد. بازده نسبت به نمونه سنتی 6 برابر شده است. در این روش تنها 3 تا 4 ساعت زمان برای تولید 5 تن مایع اولیه روان کننده پلی کربوکسیلات لازم است.

مسیر کاملا بسته، تولید فاقد آلودگی:
سیستم تولید کاملا بسته، میزان انتشار آب و گاز و هرگونه ضایعات اضافی را به صفر کاهش میدهد.

پشتیبانی فنی و خدمات:
MUHU کلیه خدمات مورد نیاز و کلیدی یک پروژه را ارائه میدهد تا کاربران هیچگونه نگرانی در هیچ زمینه ای نداشته باشند. تکنیسین های حرفه ای ما کلیه آموزشهای راه اندازی و تولید و همچنین مشاوره فنی استفاده صحیح از افزودنیها را ارائه میدهند. کل فرایند مقرون بصرفه و یک تجربه بسیار لذتبخش است. درضمن ما مناطق مختلف بازار خود را بگونه ای تقسیم کرده ایم تا کلیه نمایندگان از سود یکسان برخوردار باشند. در عین حال هرمنطقه فقط دارای یک نمایندگی است که در شعاع 200 کیلومتری از نمایندگی دیگر است.

پروژه های انجام شده
پروژه فوق روان کننده پلی کربوکسیلات بنگلادش

در تاریخ 5 مارس، شرکت MUHU برای مشتری خود در داکا، بنگلادش، تجهیزات تولید فوق روان کننده را راه اندازی کرد. این مجموعه تجهیزات هم کلیه نیازهای بلندینگ و تولید محصولات پلی کربوکسیلاتی را براورده میسازد و هم براحتی به واحد بلندینگ فوق روان کننده نفتالینی تبدیل میشود. برای ما باعث افتخار است که هم پاسخگوی نیاز مشتریان هستیم و هم محصولات سوپربچ خود را صادر میکنیم.
خط تولید تمام اتوماتیک فوق روان کننده پلی کربوکسیلات مغولستان بطور رسمی مورد استفاده قرار گرفت

در اوایل آوریل، زمانیکه پکن غرق در عطر بهار، گلها و درختان بید سبز است، اولان باتور مغولستان هنوز پوشیده از برف است. در تاریخ 6 آوریل در منطقه صنعتی اولان باتور، شرکت MUHU واحد تولیدی چند منظوره پلی کربوکسیلات خود را راه اندازی کرد. این دستگاه نه تنها دارای ویژگی تغذیه از پایین، اندازه گیری اتوماتیک، حذف اتوماتیک و بسیاری ویژگیهای منحصر بفرد دیگر بطور ویژه برای جبران اتوماتیک دما طراحی شده بگونه ای که کاملا اتوماتیک دمای آب و دمای محیط سایت تولید را تشخیص میدهد. براساس نتایج آزمایشهای انجام شده، دستگاه میتواند بطور کاملا خودکار مقدار تغییرات درجه حرات را جبران کند و کیفیت محصول تحت هر شرایط تولیدی و منطقه ای را تضمین کند. که همین امر سبب کارایی هرچه بیشتر محصول در مناطق مختلف میشود.
گواهینامه های ثبت اختراع

در سال 2013، گواهی ثبت اختراع برای ” متد فرمولاسیون فوق روان کننده پلی کربوکسیلات ” و
” تجهیزات تولیدی پلی اتر ” به شرکت MUHU اعطا شد.

هزینه و سود
برای تولید 1 تن مواد افزودنی (سنتز + ترکیب، مقدار مصرف: 1.8٪ -2.0٪)، هزینه آن حدود 200USD با تکنولوژی MUHU. اگر خرید همان محصول از بازار، آن است که در مورد 330USD. بنابراین سود 23.8٪ است. برای یک ایستگاه RMC با خروجی سالانه 500 هزار تن بتن، آنها می توانند در مورد 0،225،000 دلار در هر سال را نجات دهد. دوره بازپرداخت کمتر از یک سال است.
عکس از خط تولید