شرکت MUHU راه حل های کاملی را از ماده خام اولیه تا محصول نهایی برای ارائه به مشتریان خود اختصاص داده است. MUHU ارائه دهنده خدمات سفارشی است و براساس آزمایش های سازگاری، مهندسین MUHU بهترین پروسه تولیدی را باتوجه به منابع در دسترس مشتریان طراحی میکنند. برای مطابقت با الزامات زیست محیطی، MUHU تجهیزات تولیدی تمام اتوماتیک با دقت بالا را در اختیار شما میگذارد.
MUHU تعداد زیادی گواهینامه ثبت اختراع ملی در زمینه محصولات کاهنده آب و تجهیزات وابسته دریافت کرده است. بیش از صدها شرکت در سطح جهان از تجهیزات و تکنولوژی MUHU استفاده میکنند. نیاز مشتریان کار ما و رضایت آنها موفقیت ماست. MUHU همیشه مشتری محور بوده و سعی دارد که شریک ایده ال شما در صنعت افزودنیها باشد.

تولید مواد اولیه خام
علاوه بر فرمولاسیون و تجهیزات تولیدی، MUHU مواد اولیه خام مطابق با نیاز مشتریان تولید میکند. استفاده از محصولات و مواد خام اولیه MUHU مزیت های زیر را بدنبال دارد:
1. MUHU با بزرگترین تامین کنندگان مواد اولیه خام در چین همکاری بلند مدت داشته است. کیفیت محصول حتی در حجم های بالای سفارش ثابت و قیمت بسیار پایین است.
2. MUHU سیستم بازرسی و تضمین کیفیت دقیق دارد که کیفیت هر بچ از مواد اولیه خام را برای رسیدن به کیفیت تولیدی مورد نظر تضمین میکند. بنابراین شرکای MUHU میتوانند هزینه این پروسه بازرسی را صرفه جویی کنند.
3. MUHU انباری با متراژ بیش از 10000 مترمربع است. موجودی انبار بالا و تنوع محصولات کامل است. بعلت موجودی کامل انبار میتوانید از تامین پایدار محصولات مطمئن باشید.
4. تیم لجستیک MUHU سفارس مواد اولیه خام را ایمن و بموقع با هزینه کمتر در اختیار مشتریان قرار میدهد.
5. مشتریان ممکن است براساس فرمولاسیون محصول سفارش دهند و MUHU برای کمک به بهبود فرایند خرید آنها خرید یک مرحله ای را ارائه میدهد.

بمنظور خرید یک مرحله ای، MUHU در کنار تامین محصولات دانش فنی نیز ارائه میدهد.

   یکی از پروژه های عربستان سعودی

  پروژه ملات خشک در چین

  خط تولید ملات خشک

  پروژه فوق روان کننده SNF

  پروژه عامل براق کننده

   سیستم کنترل اتوماتیک PLC

  طراحی آزمایشگاه در دبی

  کارگاه سنتتیک SNF

   کارگاه خشک کن

طراحی خط تولید بر اساس نیاز فنی مشتریان و شرایط فیزیکی کارگاه. انجام تجزیه و تحلیل و امکان سنجی مقدماتی.
ارائه مشخصات ضروری تجهیزات، کمک به خرید تجهیزات، صدور ضمانت بانکی و آموزش نصب و راه اندازی تجهیزات.
انتقال فرمولاسیون محصول و فرایند تولید.
آموزش نیروها بمنظور تولید محصولات با کیفیت.
طراحی و راه اندازی آزمایشگاه.
آموزش نیروهای آزمایشگاه تا جاییکه که بطور مستقل آزمونهای محصول نهایی و مواد اولیه خام را انجام دهند.